Kolejna edycja Hotel & Tourism Trends Poland&CEE już w listopadzie 2015
Tegoroczna edycja konferencji Hotel&Tourism Trends, organizowanej przez Horwath HTL oraz Magazyn Hotelarz, odbędzie się w dniach 24-25 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Ubiegłoroczne wydarzenie zgromadziło ponad 300 przedstawicieli branży hotelowej i było największym tego typu wydarzeniem w naszej części Europy.
Konferencja dedykowana jest właścicielom i kadrze zarządzającej hotelami, zarządom spółek operatorskich, przedstawicielom firm deweloperskich, a także dostawcom produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki.
Podczas dwóch dni w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach wezmą udział czołowi hotelarze, inwestorzy branży turystycznej oraz eksperci z kraju i zagranicy, którzy promować będą wspólny dialog, współdziałanie i wymianę wiedzy jako narzędzie umożliwiające przetwarzanie problemów w szanse, tworzenie innowacji, oraz rozwój branży.
Podsumowaniem pierwszego dnia wydarzenia będzie wieczorna gala, podczas której zostaną ogłoszone wyniki drugiej edycji konkursu Hotelarz Roku. Wcześniej niezależne jury, złożone z ekspertów z branży hotelarskiej, turystycznej i MICE, wybierze najlepszych profesjonalistów spośród nominowanych do wyróżnień.

 
About The Author

Sophie Rayner@
view my profile...