Nasze Produkty i Usługi

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie funkcjonowania projektu
Możemy pomóc zapewnić sukces każdego projektu w każdym jego aspekcie – nie ma znaczenia, czy jest to projekt mały czy duży, lokalny czy międzynarodowy. Ze swoją głęboką wiedzą z zakresu przemysłu hotelowego, turystycznego oraz rekreacyjnego nasi konsultanci zapewnią wyjątkowy poziom usług, gdziekolwiek Państwo prowadzą działalność. Tego można oczekiwać od firmy działającej w sieci Crowe Horwath International.

Hotel Asset Management
Zespół Asset Management w Horwath HTL działa, by tworzyć oraz chronić zasoby i wartości. Nasi eksperci pracują wspólnie z przedsiębiorcami w celu ochrony ich biznesów oraz maksymalizacji zwrotu z inwestycji.
Czytaj więcej...

Hotel Business Recovery
Horwath HTL opracowało całą gamę produktów, aby pomóc firmom poruszać się po trudnych obszarach globalnego spowolnienia gospodarczego. Nasi eksperci zapewniają wsparcie we wszystkich obszarach doradztwa hotelowego. Czytaj więcej...
Planowanie i Rozwój
Planowanie i doradztwo biznesowe w Horwath HTL są podstawą każdego udanego projektu hotelowego. Nasz międzynarodowy zespół ekspertów doradza i pomaga przejść przez wszystkie etapy rozwoju hotelu.
Czytaj więcej...
Turystyka i Rekreacja
Horwath HTL to najlepsi na świecie eksperci w dziedzinie rozwoju turystyk i rekreacji. Posiadamy kompleksową wiedzę pokrywającą wszystkie obszary Państwa projektu i chętnie zademonstrujemy ją w praktyce. 
Czytaj więcej...
Doradztwo Transakcyjne
Horwath HTL potrafi prowadzić inwestorów, kredytobiorców i przedsiębiorców poprzez złożony charakter transakcji nabycia i zbycia, kwestie udanego finansowania hotelu i transakcji wszystkich rozmiarów.
Czytaj więcej...
Wyceny
Horwath HTL świadczyło usługi wycen nieruchomości hotelowych na całym świecie. Nasze zespoły to znani na świecie eksperci w wycenie pojedynczych aktywów, jak i w analizie portfelowej. Czytaj więcej...

 

 

Horwath HTL to światowy lider wśród firm konsultingowych działających w doradztwie hotelowym

Czytaj więcej…

Horwath HTL to 50 biur
w 39 krajach


Nasze biura…

Bądźcie Państwo na bieżąco z
Horwath HTL


Czytaj więcej…