Sieć Crowe Horwath

Sieć Crowe Horwath składa się z ponad 150 niezależnych firm doradczych i księgowych w ponad 100 krajach na całym świecie.

Członkowie firm należących do Crowe Horwath International znani są ze swojej świetnej znajomości lokalnego rynku i doświadczenia połączonego z międzynarodową reputacją najwyższej jakości usług audytorskich, doradztwa podatkowego i zarządzania ryzykiem. Łączy ich wspólna praca i dążenie do jak najwyższej jakości usług, zintegrowany system świadczenia usług, wspólne wartości i filozofia zarządzania, które kierują ich decyzjami na co dzień.

To unikalne połączenie talentów zapewnia Crowe Horwath International na całym świecie możliwości stworzenia zintegrowanej sieci usług dla klientów międzynarodowych działających transgranicznie.

Przywództwo. Każda firma członkowska jest rozpoznawalna na rynku krajowym jako lider w doradztwie biznesowym, który zatrudnia specjalistów z doskonałą wiedzą w zakresie obowiązujących norm prawnych i regulacji. Wiedza ta jest wysoko ceniona przez klientów podejmujących międzynarodowe przedsięwzięcia lub chcących rozszerzać swoją działalność w innych krajach.

Jakość i profesjonalne usługi. Wysokiej jakości profesjonalne usługi (audyt, doradztwo podatkowe i biznesowe) są podstawową działalnością firm członkowskich Crowe Horwath. W tym celu zostały stworzone standardy procedur operacyjnych dla pracy w międzynarodowym środowisku.

Międzynarodowa siła. . Podział praktyki na kluczowe regiony świata koordynowany jest przez Regionalnych Dyrektorów: za Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA) odpowiada Bernard Delomenie; za Azję i Pacyfik – Mok Yuen LoK; za Amerykę Północną i Południową- – Eduardo Pestarin.

Przesłanie od Prezesa Zarządu, J. Kevin McGrath

“W dzisiejszym świecie szybkiej globalizacji i coraz bardziej konkurujących ze sobą rynków, klienci Crowe Horwath na całym świecie mogą czerpać korzyści ze współpracy z ich firmami członkowskimi. Największą siłą naszych firm członkowskich jest zdolność do zrozumienia strategicznych potrzeb swoich klientów, w połączeniu z doświadczeniem biznesowym. Zamiast dążyć jedynie do dostarczania profesjonalnej ekspertyzy, Crowe Horwath stworzył międzynarodową sieć ekspertów biznesowych wywodzących się z przywódców wspólnot zawodowych. Wszystkie działania zobowiązują nas do dostarczania doskonałych wyników technicznych oraz najwyższych standardów w obsłudze klienta. “

Odwiedź stronę Crowe Horwath International