Horwath HTL Polska – specjaliści w hotelarstwie, turystyce i rekreacji

W Horwath HTL koncentrujemy się na hotelach, turystyce i rekreacji. Nasza sieć, którą tworzy ponad dwustu pięćdziesięciu profesjonalistów na całym świecie, wykorzystuje ogromne doświadczenie z prowadzenia międzynarodowych i lokalnych projektów, zapewniając nam i naszym klientom, unikalne korzyści.

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań z zakresu doradztwa, które obejmują cały cykl życia produktu hotelowego: począwszy od planowania i rozwoju, poprzez zarządzanie aktywami i doradztwo operacyjnego, a kończąc na restrukturyzacji finansowej oraz transakcjach. Na każdym etapie projektu wiedza i kompetencje Horwath HTL będą stanowić istotną wartość dodaną, a nasi eksperci zapewnią najlepsze możliwe rozwiązania.

Kompletne usługi konsultingowe i doradcze – rozwiązania dla branży hotelarskiej

Horwath HTL, z 50 biurami zlokalizowanymi w 39 krajach, jest największą siecią na świecie oferującą profesjonalne doradztwo dedykowane hotelarstwu. Naszym atutem jest nie tylko globalny zasięg, ale też wyjątkowa wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia tysięcy projektów realizowanych w różnego rodzaju warunkach ekonomicznych.

Jesteśmy numerem jeden dla firm z branży hotelarskiej oraz instytucji finansowych, które chcą inwestować na rynku hotelowym. Gdziekolwiek znajduje się Państwa obiekt zapewniamy międzynarodowo spójną jakość usług, połączoną z lokalnymi rozwiązaniami.

Więcej o naszych produktach i usługach:

Najnowsze broszury Horwath HTL: