Horwath HTL

Horwath HTL jest największą na świecie firmą doradztwa hotelowego, posiadającą 50 biur na całym świecie, które zapewniają specjalistyczną wiedzę lokalną. Od 1915 roku świadczymy usługi bezstronnego, specjalistycznego doradztwa dla naszych klientów. Jesteśmy współtwórcami Uniform System od Accounts for the Lodging Industry (USALI) – Jednolitego Systemu Rachunkowości, które stało się standardem rachunkowości hotelowej.

W branżę hotelarską byliśmy już zaangażowani przez większą część ubiegłego stulecia. Jesteśmy najdłużej działającą na świecie siecią doradztwa hotelowego i turystycznego. Nasze dziedzictwo może być datowane na 1915 rok, kiedy dwaj bracia Horwath przybyli do Nowego Jorku z Węgier. Krótko po tym stali się rozpoznawalnymi księgowymi w branży hotelarskiej.
Horwath HTL jest członkiem Crowe Horwath International, profesjonalnego stowarzyszenia firm konsultingowych założonego w Nowym Jorku w 1915 roku, które plasuje się wśród dziesięciu najlepszych międzynarodowych grup świadczących profesjonalne usługi doradcze. Crowe Horwath International posiada biura w blisko 600 miastach w 114 krajach, a ich roczny łączny obrót przekracza 3 mld USD.

Choć w swoim wachlarzu usług Crowe Horwath posiada wiele wyróżników, to właśnie doświadczenie z branży hotelarskiej pozwoliło na stworzenie USALI – system ten odniósł sukces, który pozwolił mu stać się międzynarodowym standardem dla przemysłu hotelowego. Od tego czasu, Horwath HTL opublikował wiele książek i opracowań na tematy branżowe, w tym Hotel / Motel Development (1984, wspólnie z Urban Land Institute), najlepszy przewodnik po historii i złożoności branży hotelarskiej i jej procesie rozwoju.

Dzięki połączeniu międzynarodowego doświadczenia i znajomości lokalnego rynku oraz niezrównanemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie realizacji projektów dla klientów na całym świecie Horwath HTL stał się rozpoznawalny jako wybitny doradca w obszarze turystyki, hotelarstwa i przemysłu rozrywkowego . Nacisk na utrzymanie niezależnej roli doradczej sprawia, że wnioski i diagnozy Horwath HTL są wielokrotnie przywoływane zarówno przez klientów, jak i zainteresowane strony trzecie.

Byliśmy zaangażowani w projekty we wszystkich fazach cyklu życia nieruchomości hotelowych, prowadzonych zarówno dla indywidualnych klientów jak i najbardziej znanych firm hotelowych, deweloperów, kredytodawców, inwestorów i przedsiębiorstw przemysłowych. Mając dostęp do różnorodnych źródeł wiedzy z naszych biur w kluczowych miastach na całym świecie, możemy zapewnić, że klienci czerpią korzyść z naszych szerokich kontaktów branżowych oraz międzynarodowej percepcji rynku. Jesteśmy również wspierani przez międzynarodową bazę danych Horwath HTL, największą i najbardziej kompletną bazę danych hotelowych i turystycznych na świecie. Stosujemy się do rygorystycznych wymogów Horwath International by zachować najwyższe standardy obsługi klienta oraz zaangażowania, które są monitorowane przez rygorystyczny system kontroli jakości i podtrzymane przez naszych doświadczonych doradców zawodowych, wszystkich z bezpośrednim doświadczeniem w branży.

Nikt nie posiada lepszych kwalifikacji i pozycji na rynku, by wspierać klientów w rozwoju ich przedsięwzięć hotelowych, turystycznych czy wypoczynkowych, niż grupa Horwath HTL.

Crowe Horwath International, początkowo firma rodzinna, z czasem stała się jedną z dziesięciu najlepszych globalnych sieci doradczych, z ponad 170 niezależnymi firmami w 600 miastach w ponad 114 krajach. Jej firmy członkowskie są szanowane za ich wiedzę lokalną, doświadczenie, jak i jakość świadczonych przez nich usług.

Horwath HTL działa jako sieć specjalistów hotelarstwa od 20 lat. Mamy obecnie 50 biur w 39 krajach, a nasza marka w branży jest uznawana na całym świecie, natomiast profesjonalne opinie są poszukiwane przez międzynarodowe firmy hotelowe, inwestorów, deweloperów oraz instytucje finansowe.